YAYGIN BACA TEMİZLEME


Yaygın baca temizleme sektörde uzun yıldır tecrübeye sahip uzmanlar tarafından kurulmuş olup Ağırlıklı olarak İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kocaeli ve talep gelmesi halinde diğer illerde evlere, fabrikalara, restoranlara, cafelere, otellere, gemilere; baca temizliği, havalandırma temizliği, yatay kanal temizliği, davlumbaz temizliği, fan motor temizliği, elektro statik filtre temizliği hizmeti sunmaktayız.

Unutmayın bacalarınızı periyodik olarak düzenli bir şekilde temizlettiğinizde %20 ile %30 arasında tasarruf sağladığınız gibi bacaların neden olduğu karbon monoksit gaz zehirlenmesi ve baca yangınlarını da önlemiş olursunuz.

 

MİSYONUMUZ

Sektörde global bir şirket olmak, kendine güvenen ve daima ileriye bakan, müşteri gereksinim ve taleplerini nokta atışıyla karşılayan bir firma olmak.

Branşında lider, kalıcı çözümler sunan, güvenilir, gelişen teknolojiyle kendini sürekli güncel tutarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine çözüm üreten ve akla ilk gelen çözüm ortağınız olabilmeyi hedefleyen bir firma haline gelmektir.

 

VİZYONUMUZ

Verdiği hizmetlerle kalitesi ile adından söz ettirmeyi her zaman bilen, şirket sisteminde insan sağlığı, güvenliği ve müşteri memnuniyetini politika edinerek sektörün en iyisi olmayı hedefleyerek ilerlemek ve global bir şirket olmaktır.